800 forintért mozizhatnak évek óta a belvárosi filmszínházban azok, akik a hét első napján ülnek be a filmekre. A mozihétfőt annak idején a látogatottság növelése miatt hívták életre, és az akció sikere továbbra is töretlen. Szombaton jön mindig a legtöbb látogató, de a hétvége többi napja is erős – mondta el Mayer Rudolf, igazgató, akitől azt is megtudtuk: az akciós jegyár meghosszabbítja a hétvégék kiemelkedő forgalmát. A múlt héten olyan is volt, hogy érdeklődőket kellett elküldeni, mert teltház volt az egyik filmen a kamarateremben. December is kiemelkedő hónap volt, közel ötezren váltottak jegyet a moziba.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!