Kisgyermekes művészek ötlete nyomán már tavaly is szerveztek koncertet Szombathelyen. Akkor az állatok farsangját adták elő, idén többek között a Két bors ökröcske és a Rókatánc szerepel a műsorban. Január 15-én várhatóan két előadást tartanak, melyre már most több száz óvodást és kisiskolást regisztráltak az intézmények. A műsorvezető az előadáson a darabok történetéről mesél, és segítőjétől azt is megtudhatjuk, melyik hangszer milyen állat hangját utánozza. A művészeti szakközépiskola, a zeneiskola és a szimfonikusok művészeiből, tanáraiból verbuválódott csapat előadására előzetes bejelentkezés után a belépés ingyenes.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!