A vasúti közlekedés biztonsága elleni bűntett elkövetése miatt nyomoz a Vas megyei rendőr-főkapitányság. A Budapestről Szombathelyre tartó IC vonatot még tavaly október 25-én dobálták meg a vépi vasútállomás előtt reggel fél 6 és délután háromnegyed 4 között. Azon személyek jelentkezését várják, akiknek az esettel kapcsolatban információja van. Leginkább azt a személyt keresik, aki az esetet jelentette a vonatvezető jegyvizsgálójának.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!