Habár a parkoló őrök a mai napon is dolgoznak Szombathelyen, az autókhoz nem nyúlhatnak hozzá. Így az a furcsa helyzet állt elő, hogyha a szélvédőn lévő hótól nem ellenőrizhető a parkolójegy, nem jár büntetés. Viszont azok az autósok, akik járművének tiszta a szélvédője a nagy havazás ellenére is büntetést kapnak, ha nincs parkolójegyük. Azt nem tudni, hogy mi történik akkor, ha saját magunk lapátolunk havat a szélvédőre.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!