A svédek neteznek a legtöbbet mobiltelefonról az Európai Unióban: 70 százalékuk szörfölget telefonján otthonán és munkahelyén kívül. A második helyen a hollandok állnak 55 százalékkal, és valamivel 50 százalék feletti az arány Finnországban, Luxemburgban, Írországban és Dániában is - adta hírül a The Local című svéd lap az EU statisztikai hivatalára, a Eurostat jelentésére hivatkozva. A sereghajtó Románia, ott 5 százalékos a mobiltelefonjukkal is netezők aránya. Bulgária, Olaszország, Magyarország és Litvánia esetében húsz százalék alatti a hányad.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!