Teljesen lezárták a 8-as főutat Tüskevár közelében egy baleset miatt - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese péntek délután az MTI-vel. Sztanke Zoltán elmondta: a 8-as főúton két személyautó ütközött össze, a műszaki mentés, helyszínelés idejére lezárták az út érintett szakaszát. Bóna Balázs, a mentőszolgálat megyei mentésirányítója arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a balesetben ketten sérültek meg, sérülésük súlyosságát még vizsgálják, azt követően valószínűleg az ajkai kórházba szállítják őket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!