A nyugat-dunántúli régióban 473 ezer magánszemélynek kell a 2012-ben szerzett jövedelméről valamilyen módon számot adni. Postaládájukban azok számíthatnak bevallási csomagra, akik tavaly papír alapon nyújtották be bevallásukat. Azt, hogy ki milyen egységcsomagot kap, az dönti el, hogy tavaly milyen módon teljesítette bevallási kötelezettségét, így mindenki a számára leginkább „testre szabott” bevallási módot választhatja. Tavaly a régióban 55 ezer magánszemély munkáltatói adómegállapítás útján tett eleget bevallási kötelezettségének, csaknem 75 ezer magánszemély pedig elektronikus úton nyújtotta be a bevallását. Aki azt szeretné, hogy munkáltatója készítse el bevallását, annak január 31-ig írásban kell ezt kérnie a munkáltatójától.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!