Ebben az évben is teret adnak a fiatal művészeknek a bemutatkozásra Szombathelyen. A ma este 6 órakor megnyíló kiállításon, a szombathelyi Karádi Tamás műveit láthatják a Látogatóközpontban. A fiatal tehetség művészete meglepő és elgondolkodtató, mert kritikus, humoros, olykor brutális és fiatalos – mondta el rádiónknak Szendi Zsuzsa a Kámoni Arborétum ökoturisztikai vezetője. A kiállítás február 24-ig minden nap ingyenesen tekinthető meg.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!