A vasi megyeszékhelyen a McDonald's gyorsétterem is csatlakozott a kezdeményezéshez. Ez nem csak a megyében különleges, de országosan is, mivel összesen csak négy McDonald's étterem vesz részt a Turizmus Zrt. által szervezett akcióban. Bár nehéz megbecsülni, de a kecskeméti tapasztalatok alapján ötszörös forgalomra számítanak Szombathelyen – mondta el a Nyugat Rádiónak Kozma Zoltán étteremtulajdonos. Fontos, hogy csak a helyben fogyasztott ételre érvényes az 50%-os kedvezmény.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!