Ez volt az első hónap, amikor a Klebelsberg Intézményfenntartó Központtól kapták a bérüket, azonban míg korábban már a hónap második napjáig megérkezett a fizetés, ezúttal nem volt a számlájukon a bérük. Fodor István szombathelyi tankerületi igazgató szerint ma már megkapták a januári fizetést a szombathelyi tanárok. Cáfolták azt a hírt is a tankerületi igazgatók, hogy az elmúlt időszakban azokra a napokra ne kapnának bért a tanárok, amikor a havazás miatt nem jutottak el az iskolába.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!