Állománygyűlést tartott ma délelőtt a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság a Szombathelyi Rendőrkapitányság nagytermében. Az eseményen Lakatos Tibor alezredest, volt rendészeti igazgatót búcsúztatták, és egyúttal kinevezték Dedics Zoltán ezredest rendőrfőkapitány-helyettesnek, valamint dr. Gulyás Ferencet a Szombathelyi Rendőrkapitányság vezetőjének. Fekete Géza is átvette megbízatását a Sárvári Rendőrkapitányság vezetői posztjára. A kinevezett, megbízott vezetőket az új beosztásukba az Országos Rendőr-főkapitányság képviseletében dr. Halmosi Zsolt dandártábornok, rendészeti főigazgató, országos rendőrfőkapitány-helyettes köszöntötte és iktatta be.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!