A megyei Civil Centrum mától kezdi el hivatalosan is munkáját. Megszervezésének feladatát az oszkói Hegypásztor Kör kapta az Emberi Erőforrások Minisztériumától. A 19 megyéből és a fővárosból pályázat útján nyerhették el civil szervezetek a lehetőséget, hogy 2014 végéig az adott megye civil szektorát összefogják, informálják, képezzék, az önkormányzatokkal és a vállalkozásokkal a párbeszédet erősítsék. A Hegypásztor Kör előnye, hogy az Önkéntes Centrum működtetése kapcsán kialakult partnerségeit tovább tudja vinni és fejleszteni a Civil Centrum égisze alatt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!