Projektgazda-váltás történt januárban a Tinódi Gimnázium 310 millió forintos fejlesztésében. Mint ismert: decemberben derült ki, hogy nyert a gimnázium és az önkormányzat által közösen beadott sárvári high-tech biolabor pályázat az Új Széchenyi Terv kiírásán. A fejlesztés nyomán természettudományos tudásközpontot alakítanak ki az iskolában. A projekt nem állhat le, még ha változott is az idei esztendővel az intézmény fenntartója. Az iskolával együtt a nagy értékű fejlesztéshez kapcsolódó projektgazdai feladatokat is átadta Sárvár Város Önkormányzata a Klebelsberg Intézményfenntartó Központnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!