Vonat gázolt el szerdán reggel egy szombathelyi fiatalembert, aki nyílt vasúti pályán gyalogolt Sopron belterületén, egy felüljáró vasúti hídján. A 23 éves fiatalt a Bécsújhelyre közlekedő motorvonat ütötte el, valószínűleg túl későn vette észre a közeledő szerelvényt. Társa még el tudott ugrani, de a Nagy Lajos Gimnázium egykori tanulója, aki egyetemre járt Sopronba már későn lépett el a sínektől. A kiérkező mentők nem tudták megmenteni életét.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!