Immár negyedik alkalommal rendezik meg ma este fél 7-től Szombathelyen az Orient-Tál Jótékonysági Bált. A Savaria Legio, valamint a Mira Orient Art Tánccsoport kísértében keleti ízek, fülcsiklandó zenék, szemet gyönyörködtető hastáncosok, jósnő, aromás vízipipa, hastáncos sztárvendég, szabadrázású csípőbajnokság várja a vendégeket a Palace-ban. Bangó Mária, főszervező elmondta: a bálozók a belépőik megvásárlásával a Kézfogás a gyermekekért Szociális Egyesületet támogatják.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!