Az együttes három autóval indult Szombathelyre, amelyből kettő - az énekesekkel - megérkezett, egy – a hangszereket és a zenészeket szállító mikrobusz – azonban egy kamion mögé szorulva, órákon át vesztegelt a 86–oson. A rendőrség este negyed 7-kor tájékoztatta az úton veszteglőket, hogy az útszakaszon várhatóan 3-4 óra múlva indulhat csak meg a forgalom. Ekkor döntött úgy a zenekar menedzsmentje, hogy a koncertet lemondja. A jegyeket mától február 28-ig az AGORA - Jegyirodában visszaváltják, valamint a koncert következő időpontjáról tájékoztatják a közönséget. Az Agora tájékoztatása szerint a koncertre érkező vendégek megértőek, és türelmesek voltak, és végül elfogadták, hogy a koncert elmarad. Az Agora köszöni mindenkinek a türelmes hozzáállást.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!