A gotthárdi fürdő munkatársai is pirosba öltözve fogadják ma a fürdőbe látogató vendégeket. Ezzel a példával próbálják rávenni a látogatókat, hogy csatlakozzanak a Szemem Fénye Alapítvány közösségi, karitatív programjához és támogassák a beteg gyermekeket. Éjszakai fürdőzést is szerveznek a jótékonyság jegyében. A Szemem Fénye Alapítvány 2011 novemberében indította el Öltözz pirosba! kampányát, amikor egyetlen napon több mint ezer ember öltözött pirosba és támogatta 200 forinttal az alapítvány gyermekhospice házainak működését. Akkor 1,7 millió forintot gyűjtöttek össze a résztvevők, tavaly pedig már több, mint 2,5 millió forint gyűlt össze a kétszáz forintos felajánlásokból. Dobos Marianne, az alapítvány munkatársa rádiónknak elmondta: akciójukkal ismét egy izgalmas, karitatív megmozdulásra és egyszerű támogatási lehetőség megvalósítására hívnak mindenkit.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!