A Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi Központ jótékony célú bált rendez ma Szombathelyen a Claudius Hotelben. A bál fővédnöke V. Németh Zsolt államtitkár és Molnár Miklós alpolgármester. Az alapítvány nyolcadik éve foglalkozik a környezetvédelemben tevékenykedő szakemberek, polgárok és tanulók összefogásával. Bevételeikből iskolák környezeti nevelőmunkáját támogatják, valamint pályázatokat finanszíroznak. Így ebben az évben a rendezvénnyel a Nyugat-Pannon Járműipari és Mechatronikai Központ iparfejlesztési projekt, környezetvédelmi programját támogatják. Emellett a bálon adják át a „Környezetvédelemért” díjat, melyet idén az EPCOS Elektronikai Kft és Dr. Gadányi Károly Professzor kapja.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!