Kis híján maga alá temette a mintegy 30 ebnek átmeneti otthont jelentő, és a kötelező gyepmesteri feladatokat is ellátó telep egyik kutyáját a múlt heti nagyobb mennyiségű csapadék miatt megcsúszó domboldal. A szerencsés kimenetelű baleset megelőzésére a telepet működtető egyesületnek évek óta rendelkezésre állnak a forrásai. A komolyabb fejlesztéseket azonban az ideiglenes működés miatt nem tudják végrehajtani – adja hírül a gotthardtv.hu. Mintegy három köbméternyi föld zuhant arra a területre ahol egy megerősített vasbeton támfal állna már 3 éve. Cziráky Zoltán, a Szentgotthárdi Kutyabarátok Egyesületének elnöke elmondta, szeretnék ha a jelenlegi működés végleges legyen. A hivatalok azonban eddig még nem adták meg az engedélyt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!