Régi hagyomány a Gothard Jenő Általános Iskolában, hogy bizonyos osztályfőnöki órák témáihoz szakembereket hívnak. Legutóbb a kábítószerezés veszélyeiről hallgathattak előadást az iskola nyolcadik osztályosai. Az osztályfőnöki órát ezúttal Zsoldot Andrea az INDIT Közalapítvány mentálhigiénés szakembere tartotta. Az órán preventív jellegű információátadásra, szituációs játékokra, hitek-tévhitek megvizsgálására egyaránt volt lehetőség. A diákok a szakember személyes tapasztalatait is hallhatták, amelyeket munkája során a kezelés alatt álló fiatalok anonym eseteiről mondott.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!