Szombathelyi étterem is csatalakozott az „Étterem Hét” kezdeményezéséhez. Egy szombathelyi vendéglő már biztosan részt vesz a március 18. és 24. közötti akcióban, amelynek lényege, hogy minden résztvevő “TOP” étterem egységes áron - 3.300 Ft-ért - kínál egy-egy 3 fogásos ebéd vagy vacsora menüt. Vas megyéből eddig 12étterem csatlakozott, köztük egy a szombathelyi vendéglő is. Részletek az www.etteremhet.hu weboldalon olvashatók.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!