Már ötödik alkalommal szervezi meg Szombathelyen, az Agora Sportházban a Gyermekek Háza azt a rendezvényt, amelyen általános és középiskolás diákok szerepelnek. Tavaly több mint ötszáz résztvevője volt a művészeti fesztiválnak, ami idén március 20-án és 21-én lesz. Az idén a Tündérkert elnevezést kapta a rendezvény, amelyen az első napon majd az alsó tagozatos, míg a második napon a felső tagozatos, illetve a középiskolás diákok szórakoztatják produkciójukkal a közönséget. A jelentkezéseket péntekig lehet leadni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!