Negyedik alkalommal rendezte meg a Kanizsa és Környéke Gasztronómiai Egyesület valamint a Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Zala megyei régiója a Szabó Levente Emlékversenyt. A séfek mellett hagyományosan a mixerek is összemérték tudásukat, két fordulóban döntve el, ki a legjobb koktélművész. A mixerek között fűszeres likőr kategóriában a sárvári Németh Balázs győzött. Az összetett verseny győztese a szintén sárvári Csébich Krisztián lett.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!