Befejeződött a szezon, ma bezárja kapuit a szombathelyi műjégpálya. Mint azt Kisörsi Ferenc létesítményvezetőtől megtudtuk, idén is nagyon népszerű volt a jégpálya. Több kiemelt programjuk volt, a jégkarnevál volt a legnépszerűbb közülük. A műjégpálya hozzájárult az iskolák mindennapos testnevelésóráinak lebonyolításához is. A közel 30 ezres látogatószám azt mutatja, hogy a nyugat-Dunántúl egyik leglátogatottabb jégpályája továbbra is a szombathelyi.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!