Az Agora-Savaria Filmszínház és a Szombathelyi Egyházmegye közös vetítéssorozatot szervez. Szerdán este 6 órától az Emberek és Istenek című filmet nézhetik meg. A film előtt bevezetőt mond, és a beszélgetést vezeti: Merkli Ferenc atya, vasszécsenyi plébános. A következő állomás jövő héten szerdán lesz, akkor: Az utolsó hegycsúcs című alkotás kerül műsorra, amelyhez Molnár Szabolcs szombathely-kámoni plébános mond bevezetést. A sorozat utolsó filmjét pedig március 20-án láthatja majd a közönség. II. János Pál – A fehér ruhás vándor című filmhez Dr. Martos Levente Balázs teológiai tanár mondd majd ismertetőt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!