Nyíregyházán, Kalocsán és Sárváron keresztül vezet az út a kiállításra, Magyarországra – mondta Kandász Andrea, műsorvezető, az Utazás nagykövete, az Utazás 2013 nemzetközi idegenforgalmi szakkiállítás Budapesti megnyitóján. A vásáron kiemelt figyelmet kapott Sárvár, a fürdőváros volt a nemzetközi idegenforgalmi seregszemle gyógyhelytámogató települése – írja a város holnapja. A belföldi fővendég Nyíregyháza volt. A város polgármestere, dr. Kovács Ferenc arról számolt be, hogy Sárvár példáját követve a szabolcsi megyeszékhely szeretne lenni a következő hazai gyógyhely.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!