Folytatódik a tavaly szeptemberben kezdődött történelemmel, művészettel, a magyarság múltjával foglalkozó ingyenes vetítések sorozata. 18 órától a Herényiek Házában a magyar címerről láthatnak videóelőadást az érdeklődők. Az egyórás film után kötetlen beszélgetésre is lehetőség lesz. Koller István szervező rádiónknak elmondta, terveik szerint a klubot rendszeresen összehívják majd, ahová minden korosztályból várják a történelem iránt érdeklődőket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!