A szombathelyi botanikus kertben már teljes pompájában csodálhatják meg a látogatók a hóvirág, tőzike, krókusz és téltemetők alkotta virágszőnyeget. A sok téli csapadék kedvezett a kora tavaszi hagymás növényeknek, így különösen sok virág bújt elő ebben az évben a szombathelyi létesítmény területén. Szendi Zsuzsa, a Kámoni Arborétum ökoturisztikai és látogató központjának vezetője elmondta, szombaton és vasárnap is nyitva van a park.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!