A facsemeték telepítését már a téli időszakban elvégezték a Szombathelyi Parkfenntartási és Temetkezési Kft. munkatársai, a tavaszi időszakban általában azoknak a fáknak a garanciális pótlását végzik, amelyeket megrongáltak. A jó idő beköszöntével a cserjéket is több helyen pótolják a városban, a Magyar László utcában pedig új bokrokat ültetnek. A virágültetések májusban kezdődnek, addig az árvácskák díszítik a szombathelyi köztereket. Ahogy eddig is, az idén tavasszal is szeretnének majd közmunkásokat alkalmazni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!