A Répce folyón levonuló árhullám miatt a Magyar Közút Nonprofit Zrt. március 13-án reggel 4 órától teljes szélességében lezárta a Vas megyei Vasegerszeg és Nagygeresd közötti mellékutat a 0+000 és 1+390 kilométer szelvények között. A Molnaszecsőd és Döröske települések között hétfő késő esete óta bevezetett útzár továbbra is érvényben van. A közlekedőket arra kérik, hogy a lezárt szakaszokon semmiképpen ne próbáljanak meg áthajtani.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!