Bajor Imrének agydaganata van

Eddig csak azt lehetett tudni, hogy súlyos beteg, most viszont a felesége elárulta a Blikknek, hogy Bajor Imrének agydaganata van. Bajor Imre felesége nem szeretne további találgatásokról olvasni és hallani sehol, ezért nyilatkozott férje egészségi állapotával kapcsolatban. Az asszony szerint mindennek a stressz az okozója, amely az utóbbi időben jellemezte az életüket. Bajor Imre nem tud lábra állni, mert az agyában lévő daganat nyomja a mozgásért felelős területeket. Egyelőre nem tudni, milyen daganatról van szó, hogy "csak egy ciszta, vagy netán komolyabb a baj".

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek