Befogták a maláj gép jeleit

Egy hónap elteltével az elveszett maláj repülőgép után kutató csoport ráakadt a Malaysia Airlines 370-es járatával kapcsolatos eddigi „legígéretesebb” nyomra: egy keresőműszer ugyanis befogott egy jelet, amely a 4500 méter mély Indiai-óceánból érkezett - írja a VS.hu. Mivel a gép akkumulátorai hamarosan lemerülnek, a kutatócsoportnak már csak órái – legjobb esetben napjai – vannak hátra, hogy beazonosítsák a gép pontos helyét a rendkívül mély tengerben.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek