Gyémántot készítettek Pelé hajából

Több mint 1200 gyémántot készítettek a szakemberek Pelé, a világhírű brazil labdarúgó hajából. A különleges példányokat elárverezik. A gyémántokból származó bevétel egy részét egy gyermekbetegségeket kutató klinikának adományozzák. A drága köveket egyébként díszdobozban árusítják, amelyen Pelé gólt lövő alakja is szerepel.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek