Gazdasági okokra, az energia és papírárak emelkedésére hivatkozva felfüggeszti a 168 Óra hetilap megjelenését a Michaeli, Schwartz & Brit Média Holding Zrt – írja a Média1.
A médiacsoport azt ígéri, a digitális térben viszik tovább eddigi szellemiséget.
Ezzel párhuzamosan új, digitális alapokra kerül a nagy múltú hetilap archívuma, így kereshetővé válik a több mint három évtizednyi évfolyam minden száma.
Az előfizetők választhatnak a kártalanítás vagy a digitális előfizetés között. A kiadó egyik tulajdonosa Schabi Michaeli izraeli-grúz vállalkozó, aki Rogán Antal barátjaként ismert.
Közeben azt is bejelentették, hogy Pesti Hírlap sem tér vissza nyomtatott formában, ahogy korábban ígérték: a megjelenését a kiadó továbbra is szünetelteti, miközben folytatódik az online tartalmi fejlesztés.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!