Ez a hét is tesz róla, hogy ne legyen melegünk

Viszont örülhetnek a rozmárok, ha a héten Szombathelyen turistáskodnak, továbbra is jégpáncél fogja borítani a járdákat és a parkolókat.

Persze, január van, mit is várunk ilyenkor?! Az idokep.hu szerint az elkövetkezendő napokban sem számíthatunk jelentősebb változásra, maradnak ezek a ködös, hideg és szürke napok. Ami viszont jó, hét elején legalább frontmentes időre van kilátás.

Szelesebb szerda után visszatér a szürke idő

Kedden sok lesz felettünk a felhő, de néhol az északi megyékben már felszakadozhat a felhőzet. Pára, köd, zúzmarás köd továbbra is előfordulhat. Északnyugaton megélénkül az északias szél. Délután -3, +5 fok várható.

Idojaras
Nyugat.hu

Szerdán is többfelé lesz nyirkos a reggel, helyenként napközben is megmaradhat a köd. Változóan felhős lesz ég, de néhol már több órára is kisüthet a nap. Több helyen élénk lesz az északias szél. Délután -3, +4 fok valószínű.

A jövő hét második felében többfelé tartósan ködös, szürke, borongós időre van kilátás, csak helyenként süthet ki rövid időre a nap. Gyenge lesz a légmozgás és napközben is fagypont alatti értékeket mérhetünk majd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Időjárás