A Magyar Hang petíciót indított a kormány lemondását követelve a friss botrányok miatt

"Elképzelhetetlen, hogy a miniszterelnök első embere a miniszterelnök tudta nélkül manipulálta saját érdekében a legfőbb ügyészséget."

Ezt írják:

„A 2024.03.26-án napvilágra került bizonyíték alapján Varga Judit volt igazságügyi miniszter szerint Rogán Antal bizonyítékok megváltoztatására kérte a Polt Péter által vezetett ügyészséget, aminek eleget is tettek, ezzel mentve Rogán Antalt és ki tudja, hogy még kit. A bizonyíték alapjául szolgáló hangfelvétel hitelességét a volt igazságügyi miniszter sem tagadta.

Elképzelhetetlen, hogy a miniszterelnök első embere a miniszterelnök tudta nélkül manipulálta saját érdekében a legfőbb ügyészséget. Ha pedig mégis így lett volna, akkor ez teszi alkalmatlanná az ország vezetésére, és vállalnia kell a felelősséget.

KÖVETELJÜK A TELJES KORMÁNY AZONNALI LEMONDÁSÁT!

Miért fontos?

Az ügyészség befolyásolása elfogadhatatlan egy demokratikusan működő országban. Ezzel bebizonyosodott a maffiakormány bűnössége!"

A petíciót itt lehet aláírni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek