A tömegbe lőttek Miamiban, többen meghaltak

Ismeretlenek lőttek egy koncertre gyülekező tömegbe helyi idő szerint szombat éjjel a floridai Miamiban.

Legalább két ember életét vesztette, sokan megsebesültek a Hialeh településrészen, egy biliárdklubnál történt incidensben – közölte az MTI rendőrségi forrás alapján.

A CNN híradása szerint egy fehér terepjáró fékezett le a klubnál, az autóból három ember szállt ki, a kezükben gépkarabéllyal és pisztollyal, és válogatás nélkül tüzelni kezdtek. Több mint 20 embert ért találat, közülük ketten a helyszínen életüket vesztették.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek