Egy olvasónk éppen Ausztriában, Schladmingban van, ahol már megint leesett a hó. Az elmúlt napokban nálunk is özönvíz szerű esőzések voltak, de a szomszédoknál szilárd állapotban érkezett az égi áldás:
Máris jobban néz ki ez az eső, nem?
Egy olvasónk éppen Ausztriában, Schladmingban van, ahol már megint leesett a hó. Az elmúlt napokban nálunk is özönvíz szerű esőzések voltak, de a szomszédoknál szilárd állapotban érkezett az égi áldás:
Máris jobban néz ki ez az eső, nem?