Egy eredetileg kisebb, 720 négyzetméteresre bővített állami villa várja a leköszönő Áder Jánost - írja a 24.hu . A távozó államfő marad a XII. kerületi eddigi elnöki rezidenciája közelében a Svábhegyen, a Béla király út 3./a-ban.
Az információt a Köztársasági Elnöki Hivatal is megerősítette, a lap érdeklődésére válaszul azt közölte, ez a juttatás minden leköszönt államfőnek járt.
• Göncz Árpád egy Vérhalom téri villába költözött a Margit hídhoz közel
• Sólyom László egy akkor épült svábhegyi társasházi lakást választott
• Schmitt Pál nem kért állami ingatlant, visszaköltözött a sajátjába
A volt elnökök juttatásai életük végéig járnak.