10 főre nőtt az áldozatok száma a harkivi ipari negyed ágyúzásában. Az egyik áldozat egy hét hónapos csecsemő. Továbbá legalább 35-en megsérültek a harkovi régió ügyészségének közleménye szerint – írja a legnagyobb kelet-európai média, a NEXTA.
Péntek este kezdték ágyúzni az oroszok Harkiv ipari területeit. A csatorna hozzáteszi, hogy Oleh Szinehubov, Harkiv régió kormányzója szerint az orosz invázió kezdete óta egyetlen nap sem telt el légicsapások nélkül.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!