Mától négy forinttal fizetünk többet a dízelért, és hárommal a benzinért a töltőállomásokon. A gázolajért legkevesebb 307 forintot, míg a benzinért 291 forintot kérnek el. De érdemes meggondolni, hogy melyik kutat választjuk. Ugyanis literenként akár 20 forintot is megspórolhatunk, ha például még indulás előtt megtankolunk Szombathelyen, és nem Hegyfalunál jut eszünkbe, hogy nem lesz elég az üzemanyag. A szakemberek szerint a továbbiakban is óriási áremelés várható a kutaknál. Egyes elemzők szerint nem kizárt a 350 forintos gázolaj ár a nyáron.

Segítsd a szabad újságírást helyben is! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A szabad sajtót egyre több támadás éri, és a világot ellepik a hamis hírek. Támogassatok minket adótok 1 százalékával, hogy egy olyan országban élhessetek, ahol gyakorolhatjátok a jogaitokat.
Tovább a felajánláshoz!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu