Cserbenhagyás - Busz elé hajtott egy biciklis Szombathelyen, majd elhagyta a helyszínt

A vészfékező buszon egy ember megsérült, a baleset okozója lelépett.

Egy helyijáratos busz haladt Szombathelyen a Széll Kálmán utcában a Vasútállomás felé kedden 18:30 körül, amikor a busznak balról a Nádasdy utcában egy – valószínűleg mozgássérült triciklis - nő és egy biciklis gyerek érkezett a bicikliúton a forgalommal szemben a kereszteződéshez.

Biciklis hajtott ki a busz elé, egy ember megsérült
Biciklis hajtott ki a busz elé, egy ember megsérült
Nyugat.hu

Úgy tudjuk, hogy a gyerek kihajtott a busz elé. Mikor a nő rákiabált, hogy álljon meg, a gyerek meg is állt, pont a busz előtt az út közepén. A busznak vészfékeznie kellett, hogy ne üsse el a gyereket. A buszon egy leszálláshoz készülődő középiskolás lány a hirtelen fékezéstől egy oszlopnak esett, és megsérült, őt a mentők kórházba szállították. A nő és a gyerek miután rájöttek, hogy balesetet okoztak, segítségnyújtás nélkül elhajtottak a helyszínről.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló