„Mikulás-ajándékot” kaptak a szombathelyi hármas ikrek

A hármas ikreknél járt látogatóban dr. Tánczi Tibor r. ezredes úr, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi főkapitány-helyettese.

Csaknem fél év telt el azóta, hogy hármas ikreknek adott életet a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Technikai Osztályának munkatársa. Ármin, Hunor és Zétény azóta is egészségesek és szépen fejlődnek.

„Mikulás-ajándékot” kaptak a szombathelyi hármas ikrek
„Mikulás-ajándékot” kaptak a szombathelyi hármas ikrek
police.hu

Dr. Tiborcz János r. dandártábornok, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője és dr. Tánczi Tibor r. ezredes, bűnügyi főkapitány-helyettes a kórházban is meglátogatta a kibővült családot még 2016 júniusában.

„Mikulás-ajándékot” kaptak a szombathelyi hármas ikrek
„Mikulás-ajándékot” kaptak a szombathelyi hármas ikrek
police.hu

A Főkapitányság azóta is figyelemmel kíséri a fiúk fejlődését és lehetőségéhez mérten támogatja mindennapi életüket.

„Mikulás-ajándékot” kaptak a szombathelyi hármas ikrek
„Mikulás-ajándékot” kaptak a szombathelyi hármas ikrek
police.hu

Bűnügyi főkapitány-helyettes úr Szent Miklós napján sem érkezett üres kézzel, egy ajándékutalvánnyal kedveskedett a családnak. Ezúttal Palkó Géza r. alezredes úr, a Bűnügyi Technikai Osztály vezetője is meglátogatta a kislegényeket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet