Eltévedt a hidegben a 82 éves néni, rendőrök vitték haza

Egy férfi telefonon értesítette a rendőrséget 2017. január 5-én 21 óra körül arról, hogy egy 82 éves asszony sétál egyedül a hidegben Debrecenben, a Jerikó utcán - írja a police.hu. A rendőrök a helyszínre mentek és megkérdezték a hölgyet, segíthetnek-e. A járőrök kérdéseire a nő zavartan válaszolt, elmondta, hogy eltévedt és nem tudja, hol van. A rendőrök megállapították az asszony adatait és mivel át volt fázva, mentőt hívtak hozzá. A mentőszolgálat munkatársai a debreceni nőt kórházba vitték.

Illusztráció
Forrás: pixabay.com

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság kéri az állampolgárok összefogását. A lakókörnyezetükben is előfordulhatnak olyanok, akik pillanatnyi egészségi állapotuk miatt mások segítségére szorulnak, vagy nehéz anyagi körülmények között élnek. Amennyiben ilyen esetet látnak, tapasztalnak, hívják a 107-es vagy 112-es segélyhívók valamelyikét, hogy a rendőrség értesíteni tudja a megfelelő hatóságot, vagy további segítséget nyújthasson a bajbajutottaknak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek