Az IBB 2009 óta szervezi a Swing nagyjai sorozatot. Minden évben valami különleges témára, személyre (zeneszerző, híres szólista, híres énekes) szabja a koncertjét.
Tavaly Frank Sinatra volt a mottó, idén viszont egy többszörös Artisjus-díjas és EMeRTon-díjas magyar színésznő, énekesnő Malek Andrea lesz a vendégünk a koncert második felében. Az első félidőben az IBB énekesei Fekete Linda (WSSZ színésze), Szabó Tibor (WSSZ színésze) szórakoztatják a közönséget. A szünet után közel egy órában Malek Andrea és az IBB közös koncertje lesz hallható. Andrea most először játszik az IBB-vel. Új és különleges koncertélmény lesz az ellátogatók számára.
SZTÁRVENDÉG:
MALEK ANDREA
Közreműködnek:
Fekete Linda
Szabó Tibor
Szombathely, Bartók terem
2017. 04.30. 18.00 óra