A sárvári ügyészség garázdaság vétsége és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki tavaly május 6. napján gyorsvonattal utazott, és amikor a vonat elhagyta Celldömölk állomást, levette a cipőjét, és a lábát feltette a szemben lévő ülésre. Az egyik utas szólt, hogy büdös a lába és kérte, hogy vegye vissza a cipőjét. A vádlott felháborodott és hangosan szidni kezdte a sértettet, őt büdös cigánynak nevezte. Emiatt szóváltás alakult ki a vádlott és a sértett között, és kölcsönösen szidták egymást. A jegyvizsgáló a felek közé állva próbálta megakadályozni a tettlegességet, ami nem sikerült, mert a vádlott egy alkalommal arcul ütötte a sértettet, aki 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
A Sárvári Járási Ügyészség a vádlottal szemben pénzbüntetés kiszabását indítványozta.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!