Postai csomagban küldtek bombát Soros Györgynek

New York állambeli, bedfordi otthonához érkezett a bomba - írja a CNN.

A robbanószerkezettel ellátott csomag a milliárdos otthonához érkezett, és Soros György egyik alkalmazottja találta meg a postaládában, a küldemények között. Mivel gyanúsnak találta, elvitte egy erdős részre, és értesítette a helyi rendőrséget - számol be róla ma reggel a CNN.

Soros György

A bedfordi rendőr a CNN-nek elmondta, hogy a csomagban valóban bomba volt, a robbanószerkezet viszont nem lépett működésbe. Az ügyet az FBI terrorizmus ellenes osztálya vizsgálja, nyomozást indítottak az ügyben.

Sorost nemrég Donald Trump támadta azzal, hogy le akarja járatni Brett Kavanaugh főbírót - írja az index.hu. Nem sokkal később négy amerikai egyetemen, sorosozós, zsidózós röplapokat szórtak szét.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek