A Környezeti és Energiahatékonysági Operatív Program (KEHOP) keretében támogatott projekthez kapcsolódóan kerül sor a Vas Megyei Kormányhivatal több épületének korszerűsítésére. A beruházás célja, hogy az épületek hőtechnikai adottságain javítson, például a homlokzatok, alsó- és/vagy felső zárófödémek és a külső hőszigetelők cseréje által.
A felhívás kiemelt célja az alacsony szén-dioxid kibocsátású, gazdaságos üzemeltetés megvalósítása. A cél elérése érdekében támogatják a napelemes rendszer kiépítését és alkalmazását villamosenergia-termelés céljából. Ezek mellett egyes ingatlanokban sor kerül a fűtési- és használati melegvíz-rendszerek korszerűsítésére is. A projekt várhatóan 2018. júniusban fejeződik be.