1 milliárd forintból korszerűsítik a Vas Megyei Kormányhivatal épületeit

A Környezeti és Energiahatékonysági Operatív Program (KEHOP) keretében támogatott projekthez kapcsolódóan kerül sor a Vas Megyei Kormányhivatal több épületének korszerűsítésére. A beruházás célja, hogy az épületek hőtechnikai adottságain javítson, például a homlokzatok, alsó- és/vagy felső zárófödémek és a külső hőszigetelők cseréje által.

A felhívás kiemelt célja az alacsony szén-dioxid kibocsátású, gazdaságos üzemeltetés megvalósítása. A cél elérése érdekében támogatják a napelemes rendszer kiépítését és alkalmazását villamosenergia-termelés céljából. Ezek mellett egyes ingatlanokban sor kerül a fűtési- és használati melegvíz-rendszerek korszerűsítésére is. A projekt várhatóan 2018. júniusban fejeződik be.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek