Kezd befagyni a Balaton

Van ez így, ha röpködni kezdenek a mínuszok.

Az elmúlt napok fagyos hőmérsékletének köszönhetően ha egy vékony rétegben is, de elkezdett befagyni a Balaton széle - adta hírül hétfőn délelőtt az Időkép, mely badacsonytomaji kamerájukon vette észre a jelenséget. Ugyanakkor jelzések már korábban is érkeztek arról, hogy megkezdődött a jégképződés a tavon: vasárnap Balatonkenesén nem sokkal 11 óra után egy kisebb adag jeget tolt ki a partra a szél, de Balatonakarattyán is különböző méretű jégtáblák, jégszilánkok kezdek sorakozni a parton.

A meteorológusok azt is megjegyzik, hogy míg vasárnap még a napsütésé volt a főszerep a magyar tenger partján, ma reggelre már birtokba vette a köd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Időjárás