Tűz Kőszegdoroszlón

Tegnap kora este Kőszegdoroszlóra, a gyümölcsös közelébe, egy melléképülethez riasztották a tűzoltókat, a lakóház melletti mezőgazdasági épület kapott lángra. A kiemelt riasztás miatt három autó vonult ki Kőszegről, illetve további három Szombathelyről, de oltották a tüzet a kőszegdoroszlói, a bozsoki és a velemi önkéntesek is. Az épület teteje beomlott és teljesen leégett, benne egy bálázó gép is a lángok martalékává vált. Személyi sérülés nem történt. Az anyagi kár jelentős, a tűz okát még vizsgálják.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek